Цвајта: Нирнберг се опет саплео!

Пљуштали голови у Цвајти - 13 комада на три утакмице!

Фудбал 19.03.2018 | 13:00
Нирнберг је наставио да расипа углед и бодове, а нови неуспех на свом терену против дављеника Дармштада и реми (1:1) могао би скупо да их кошта у покушају да се врате у Бундеслигу после неколико година.

Срећа њихова па се Кил не мрда са трећег места већ месецима, а Теренс Бојд је после 18 минута показао домаћину да га чека тежак задатак против Љиљана. Екипа Дирка Шустера налази се у проблемима, победила је само једном на последњих седам утакмица и деловало је да им се смеши сензација.

Ипак, тако није мислио везиста домаћина Хано Беренс који је после корнера и гужве донео бод свом тиму у 75. минуту.

Победи се данас коначно радовао и Инголштат и то каквој над Динамом из Дрездена од 4:2. Луда утакмица је одиграна у Баварској, до првог минута надокнаде било је нерешено 2:2, а онда су Сони Кител и Израелац Коен за само три минута дотукли госте из источне Немачке и забележили важну победу у покушају Инголштата да се домогне баража.

Голеада је виђена и у Брауншвајгу где је Ајнтрахт виоди са 3:0 после првих 45 минута, али се у финишу погубио и умало прокоцкао предност. Срећа њихова па Зебре из Дуизбурга нису имале снаге у финишу па су поразом од 3:2 гости изгубили корак у покушају да се домогну баража.

НЕМАЧКА 2 - 27. коло