Пеликанси одахнули - ''Обрва'' није теже повријеђен!

Суперстар Њу Орлеанс Пеликанса Ентони Дејвис морао је да напусти меч пошто је изврнуо чланак против Сакраменто Кингса.

Кошарка 08.03.2018 | 15:45
Пеликанси су на гостовању у Сакраменту славили резултатом 114:111, а вече је обележила најлошија партија Богдана Богдановића, али и повреда најбољег играча екипе из Луизијане.

Дејвис је изврнуо чланак након што се при крају треће четвртине дочекао на ногу Косте Куфоса.

Један од најбољих играча лиге је током каријере попримио епитет играча који је склон повредама, а ова вест ће само додати со на рану већ индиспонираним навијачима Пеликанса, јер Демаркуса Казинса нећемо више гледати ове сезоне због повреде Ахилове тетиве.

‘Обрва’ је пре него што је напустио утакмицу на терену провео 23 минута и забележио 17 поена и пет скокова, уз одличан шут из игре (7/11).

Крилни центар је након меча обавио рендгенски снимак, а резултати су били негативни, што значи да није дошло до кидања мишића или прелома кости.

Пеликанси следећи меч играју против Визардса 10. марта, а наступ Дејвиса је тренутно под упитником.