Кандидат ће бити важан члан СНСД

Предсједник СНСД-а Милорад Додик рекао је да ће бити кандидат за српског члана Предсједништва БиХ из одговорности према Републици Српској и ономе што она треба да буде на заједничком нивоу, те да би прекинуо политику која је покушала да је девастира у претходном периоду.

Република Српска 05.03.2018 | 18:15
Кандидат ће бити важан члан СНСД
Додик је истакао да се за члана Предсједништва БиХ не кандидује да би бранио боје БиХ, већ боје Републике Српске и да покаже шта је њена уставна позиција.

"Ја тамо идем да поштујем Устав и Дејтонски споразум. Мене не интересују никакви други аранжмани - типа јаранског. Интересује ме да ли има користи Република Српска, ако нема користи за њу нема ни за кога", рекао је Додик за требињску Херцег телевизију.

Он је нагласио да га искључиво интересује Република Српска и да није спреман да своје политичко понашање прилагоди неким користима које су изван ње.

"Иза мене ће увијек бити наша тробојка, неће се иза мене шаренити као иза /члана Предсједништва БиХ из Републике Српске Младена/ Иванића, /министра иностраних послова БиХ Игора/ Црнатка и других који уживају у том амбијенту и не желе да се замјере било коме из сарајевске чаршије, а поготово странцима", рекао је Додик.

Он је истакао да га уопште не интересује ко ће у Предсједништву БиХ бити из реда бошњачког народа и да се не бави тим питањем. "Могу да доведу кога хоће, ја имам свој план и програм. То је ствар бошњачког народа", каже Додик.

Говорећи о кандидату СНСД-а за предсједника Републике Српске на предстојећим изборима, Додик је рекао да, због коалиционих партнера са којима преговарају, не би било коректно да каже име, али да са сигурношћу може рећи да ће то бити важан члан СНСД-а.

Он је оцијенио да су шансе опозицији на изборима лоше и да су они својим радом у посљедње вријеме потпуно демаскирали своју политику, која је на нивоу БиХ покушала да девастира и заустави Републику Српску.

Додик је навео да су за само годину и по дана људи из Савеза за промјене зауставили бројне пројекте и аранжмане који су ишли у различите области развоја у Републици Српској.

Према његовим ријечима, то говори о томе каква је њихова стварна намјера била и да су жељели да зауставе живот у Републици Српској, да све полако стане и да за то окриве актуелну власт.

"Потпуно сам увјерен да су издали идеју Републике Српске и да су се прилагодили једној другој идеји. Они ће се враћати идеји Републике Српске јер им требају гласови. Људи ће овдје бити свјесни и видјеће шта је било у посљедње три-четири године када су узели власт на нивоу БиХ и све што су учинили - учинили су против Републике Српске", рекао је Додик.

Лидер СНСД-а каже да су они у неком смислу "не само издајници, него и лицемјери".

"Покушаће да причају како штите Републику Српску, а имали смо прилику да их видимо на нивоу БиХ и да се увјеримо да то није тако", рекао је Додик и додао да су "квази Срби" у заједничким институцијама потенцирали причу о паравојним организацијама којих у Републици Српској нема и о наводном наоружању.

Додик каже да Иванић то није зауставио, нити је шта о томе говорио.

"На крају је испало да су ти људи - `Србска част`, који су се сликали, активисти СДС-а из Приједора. Зато /министар безбједности БиХ Драган/ Мектић и остали сада не говоре о томе", рекао је Додик.

Извор: Срна

Коментари / 94

Оставите коментар
Name

Павиц

05.03.2018 17:20

А зар не мозе мој бит кандидат... Хихихи

ОДГОВОРИТЕ
Name

Србин

05.03.2018 17:50

Кога лаже овај назови Баја?! Издајничка политика,демаскирање?! Он то о себи и својој секти. Па знамо ми ко је гласао против конститутивности Срба у Федерацији БиХ! Знамо ко је гласао и за акцизе ,заједно са СДА и ХДЗ!Нећемо ти то опростити изроде!

Name

Багро,

05.03.2018 17:58

Мозе мозе ,само брез тебе и твојих ,само спизди.

Name

Гладан Бијесан

05.03.2018 18:03

Теби је сваки лопов који је са тобом покрао ову дрзаву вазнији од сваког сиромаха који нема крув'а јести...

Name

Сулруга

05.03.2018 18:18

Ја цу бити,Додик династија се мора наставити,јес да ме је довео до врата луднице и мало их одскринуо ал ја сам спремна.И на инаугурацији Трампа сам била,није се са мог мјеста бас све видјело ал се видјела бјела куца и бијела цизмица поред мене.И сву дјецу коју мој супруг има са разноразним новинаркама ртрс-а сам спремна признати.Све сам да се династија Додик настави у свим сверама насе монархије Рудоње од Бакинаца.

Name

Миле Периц

05.03.2018 18:20

А ми?А ДНС,па до када Стевандиц?

Name

xxл, бања лука

05.03.2018 18:35

Људи, умјесто сто пишете постове, учлањујте се у СДС, лобирајте код пријатеља да и они то чине, да подржимо једину могућу позитивну алтернативу систему - Вукоту и СДС. Сваки спавач и сваки појединац је важан. Власт се може објективно срушити, али то неће ићи само од себе. Сви у овом моменту, кад из свих средстава уз помоћ папака ударају по СДС и Вукоту, морамо схватити да је СДС и Вукота једина алтернатива. Није битно како се њихов кандидат зове, битно је да до сваког човјека допре порука да Вукота може побједити, али да свако од нас мора да се потруди да се то и деси. Зато се морамо ставити на располагање СДС и Вукоти, па и учланити у Странку.СДС мора за ових пар мјесеци постати покрет, какав је био 1990-е, ако хоћемо да побједимо ове који нам сада наносе зло.

Name

Ми Сами

05.03.2018 19:59

И одани лопов!

Name

Лаки

05.03.2018 20:03

Какав СНСД простацино једна?

Name

Ре:

05.03.2018 20:07

Не може јер си ти мени папак као и сви други.Кус.

Name

Борац

05.03.2018 20:21

Овај цитат је слика 12 година владавине СНСД-а и његових партнера: Развило се црно време опадање,Набујао шљам и разврат и пороци,Подиго се трули задах пропадања,Умрли су сви хероји и пророци. Прогледале све јазбине и канали,На високо подигли се сутерени, Сви подмукли,сви проклети и сви мали постали су наши суверени. Покрадени сви храмови и ћивоти,Исмејане све врлине и поштење,Понижени сви гробови и животи,Упрљано и опело и крштење. Закована петвековна звона буне,Побегао дух јединства и бог рата,Обесимо све празнике и трибуне,Гојимо се од грехова и од блата. Од пандура створили смо великаше,Достојанства поделише идиоти,Лопови нам израђују богаташе,Мрачне душе назваше се патриоти. Своју мудрост расточисмо на изборе,Своју храброст на подвале и обеде, Будћности затровасмо све изворе,А поразе прогласисмо за победе. Место светле историје и гробова,Васкрсли смо све пигмеје и репове,Од несрећне браће наше,од робова, Затворимо своје очи и џепове. Остала нам још прашина на хартији,Ко једна успомена на дивове,Сад сву славу нађосмо у партији,Пир поруге дохватио све синове. Под сретном живи наше поколење,Не чују се ни протести ни јауци,Под срамотом живи наше јавно мнење,Нараштаји који сишу ко пауци.

Name

Руни

05.03.2018 20:34

Сви знају ко це бити драган цовиц баја га гура

Name

Ре

05.03.2018 22:24

Страсни сте са том демагогијом и кмецањен.

Name

к

08.03.2018 10:42

Да, само је проблем у томе сто је СНСД невазан!

Name

попара

05.03.2018 17:20

Како це онда исплацивати кредите,бице му мања плата,а неце имати ни оних 10 милиона које има сад као предсједник у РС.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

05.03.2018 17:59

Павиц високи цлан,нема висег.ко покварена Плоца увјек једно те исто меље предсједник,сто би се напрезо да размисља о вазним зивотним питањима.брига њега он млати ко маxим по дивизији.само несто нерасполозено вец дузе времена и нервозно изгледа,е сто незнам,мозда климаx,мозда лоса исхрана?

Name

Лактаси

05.03.2018 17:24

Браво Миле,да се једном за свадга згази и искорени сдс багра....

ОДГОВОРИТЕ
Name

А`оћел бит

05.03.2018 17:54

Как`ог Референдума?

Name

Капетан

05.03.2018 18:32

Е мој лактасенко о каквим ти стварима прицас. Прво морас знати да дрзавну заставу БИХ немозе замијенити са другом јер он је представник дрзаве и цлан предсједниства БИХ а не цлан предсједниства Републике Српске . Друго, ниједном није подкријепио доказима издају Сзп-еа. Трце, дванаест година није промијенио седло(цитај политику) којим јасе по насим ледјима па су нам се од истог ледја огулила. Цетврто, распродао је сто би нас народ рекао до куцног прага па сад ни он ни укуцани немају висе од цега да зиве осим да се задузују по комсилуку како би јос који дан муцили муку ста сутра. Пето, растјерао све сто је иоле могло радити па му цитаво друство криво сто нема висе властитих робова да мозе наставити са јахањем јер од овог остатка робља које има нема никакве користи а мора да их храни. Кад из овога свега наведеног несто будес разумио видјецес да ти остало неморам ни писати јер це само да ти се казе. Поздрављен ти буди мени и покусај да схватис да нити један појединац није вриједан насег постовања. Колективно као народ смо много вреднији .

Name

Бакинци

05.03.2018 18:34

Акцизе акцизе акцизе....пљацка пљацка пљацка...криминал криминал криминал...хаос хаос хаос...додик додик додик...

Name

Додиц

05.03.2018 20:08

Утурио ти миле празан корнет, а ти мислис да лизес сладолед. Размисли својом главом, не дозволи да те банда лазе

Name

киза

05.03.2018 20:21

Браво Миле бекријо. Попиј јос једну у моје име и на мој рацун. И овако си попио, појео и прокоцкао готово целу РС.

Name

Лакташанка

05.03.2018 22:48

Што кажеш ти не кажу сви лакташи има нас у лакташима и коли не виримо из додиног дупета.

Name

КОЛЕ

05.03.2018 17:25

МИЛЕ СВЕ ОВО ЛАЗЕС ТИ ИДЕС У САРАЈЕВО ЈЕР НЕМАС ДРУГОГ ИЗБОРА АЛИ НЕЦЕС ПРОЦИ ДОТЈЕРО СИ ЦАРА ДО ДУВАРА ДОСЛА ЦИЦА НА КОЛИЦА А ТО ЈЕ СПАСАВАЊЕ УКРАДЕНОГ ОД ОВОГ ЈАДНОГ И НАПАЦЕНОГ НАРОДА

ОДГОВОРИТЕ
Name

хммммм

05.03.2018 17:25

Синиса Каран или Новиц Средоје??

ОДГОВОРИТЕ
Name

??????

05.03.2018 18:42

Ко их ј...е

Name

Кики

05.03.2018 19:10

Мислим да тражи неког и лгбт популације, загледан је у Србију...

Name

Браво Кики

05.03.2018 20:37

Добар,добар до бола хахахахаха.

Name

БЛ

05.03.2018 17:30

Ти си српски побацај због такви ме стид сто сам србин.

ОДГОВОРИТЕ
Name

мислим

05.03.2018 18:36

Има нас доста ниси сам.

Name

Ђикан

05.03.2018 17:31

Да није Денис Шулић Есадов,бог те мазо.?

ОДГОВОРИТЕ
Name

075

05.03.2018 18:04

Златан Клокић,Антон Касиповић,Лејла Решић,Давор Чордаш,Јасмин Комић,Сребренка Голић,Јасмина Давидовић,Предраг Глухаковић или Џерард Селман, можда буде неко од Милорадових Бошњака или Милорадових Хрвата!!

Name

Серб

05.03.2018 17:33

А ти држиш ријеч нема шта ха ха комуњара.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ин

05.03.2018 17:33

Овај цовјек из дана у дан мијења прицу зависи у којем је дијели БиХ или за коју медиску куцу даје изјаву. Има ли јос увек будала које вјерују у ове лази цуј њега само занима интерес РС. цему ове лази кад ми сви знамо да це као и досад заступати своје лицне интересе исвојих кумова и сарадника

ОДГОВОРИТЕ
Name

роле

05.03.2018 17:33

Браво Милораде..Нема ти премца..

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миле

05.03.2018 20:11

Миле је генерала послао у Хаг, сверцово цигаре за вријеме рата, странци га довели на тенковима, увео нам акцизе, задузује нас кредитима, рекао да је у Сребреници био геноцид, зезнуо нас са реферндумом, затире нам сјеме.

Name

Баја

05.03.2018 17:33

Ако нема користи за Републику Српску нема ни за мене а кандидат за председника РС ће бити важан члан СНСД регименте а куш важнији од Шпире ха ха ха. Не може нам нико ништа.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Веско ПД

05.03.2018 17:34

Ко о чему, додик (намјерно малим словом) о патриотизму! Када видим ко ће предводити тзв. патриотски блок, дође ми да истог тренутка истетовирам на челу "Сарајево". Сачувај ме Боже патриота попут додика, стевандића, цвијановићке, шпирића, мајкићке, кЛошарца, радмановића и сличних!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре Веско ПД

05.03.2018 17:45

Да наставим:Галијашевић Џевад,Комић Јасмин,Клокић Златан,Денис Шулић,Нада Тешановић,Сребренка Голић,Лејла Решић,ако се још неко кога сјети нек настави низ патриотизма.

Name

075

05.03.2018 18:26

Златан Клокић,Антон Касиповић,Лејла Решић,Давор Чордаш,Јасмин Комић,Сребренка Голић,Јасмина Давидовић,Предраг Глухаковић или Џерард Селман, можда буде неко од Милорадових Бошњака или Милорадових Хрвата!! АДМИН Понављам пост јер сам заборавио Џевада Галијашевића, Мату Ђаковића и теткиног малог Мирослава Лазанског, ах ту је и Емил Влајки и умало заборавих Наида Шпирић рођена Салковић!

Name

Витез Истине

05.03.2018 23:52

И Ари Ливне :Д

Name

Јелецхе

05.03.2018 17:35

Нецес ти нидје.Лопове!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Серб

05.03.2018 17:35

Ти си багра. лакташенко црвена фуј.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Боки

05.03.2018 17:41

Немој ти у Техеран лоповчино. Боље ти њима запјевај путем видео линка. Ха ха ха.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Семберија

05.03.2018 17:43

Дај појачајте обезбјеђење на Сокоцу! Пацијент опет побјегао,стигао чак на некакву телевизију!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лука

05.03.2018 17:43

Е, јадо јадни, ти се бринес за РС?! У ствари, могло би ти се и вјеровати јер си ти од РС и твоја породица стекли огромно богатство које не би могао нигдје на свијету. Да ти није РС- е, остао би тракториста, уз дузно постовање цеститих људи, пољопривредника и тракториста.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Да да

05.03.2018 17:45

Свака цаст предсједнице, за вријеме васе владавине ово је највеца сеоба срба са ових простора уназад 500 година. Да ли слуцајно или намјерно?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Арсеније Чарнојевић

05.03.2018 20:41

Ни у моје вријеме није било овако.

Name

!!!

05.03.2018 21:06

"Опет је се као некад прије, Чарнојевић диг'о Арсеније. Заставице меће до Карпата. Тражи кућу без кућније врата. Ако би недао бог па у октобру ово мало преосталог народа у РС врднуло с' памети па подржало ово зло (под условом да избори буду фер и поштени) за те четири године питање је да ли би ико остао на простору данашње РС? Снимци испред страних амбасада говоре да оваква размишљања нису за потцијенит. Зато је се уздат у божију помоћ (у смислу да народу помогне да прогледа сопственим очима) јер код великих историјских грешака ријетко се коме посрећи да добије шансу за поправни.

Name

Хе

05.03.2018 17:48

Нећеш ти ниђе

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дјунта бл

05.03.2018 17:49

Сташа би им био најбољи избор, једино му је проблем што се не види иза говорнице. Ал' гајба Нектара решава ствар!

ОДГОВОРИТЕ
Name

А фаце

05.03.2018 23:05

Мајкучка је најбоља, фаца брате што јес јест!

Name

Турбоскарс

05.03.2018 17:50

Па бајунчино кажеш да чеш поштовати устав БиХ.И да чеш све морати радити по уставу.Тако да чеш многе ствари морати прихватити.А то да ће бити како ти то хоћеш опет глумиш Бају.То можеш већ само под шатором на мањаци.Опет ма нипулираш народом.Али нагам се да до тога неће дочи.Требао би знати или бар проучити устав.ти ни устав РС незнаш.Могао си се бахати у РС Јел си глумио Бају .Али у Сарајеву чеш бити ко миш ко што и јеси .Престани обмањивати овај народ. Више ниси ти нико и ништа и.Показао си ко си и шта си види се доклеси РС Довео .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миле

05.03.2018 18:07

Све што они раде то приписују СзП , а поред паусалних оптузби нема ниста конкретно. Ја сам за Иваница...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Боки

05.03.2018 18:10

Е Сарајево је сасвим друга прича у односу на окружење у којем је до сада био Додик...врло брзо ће излапити јел нема те пратње и 10 милиона ...хм...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Првоборци СНСД-а

05.03.2018 18:17

Поштовани господине Предсједниче далеко је била 1998 година када смо кретали заједно са идејама за једно опште добро и просперитет грађана Републике Српске, у то време је требало имати доста храбрости и стати иза Вас нарочито у источном дијелу РС. Након двадесет година нисмо задовољни са оствареним све општим бољитком у РС за који смо и стали иза Вас, јер сада у твом и нашем СНСД-у коло воде они који су све ове године од 2000 до 2012 пљували по нама, трудимо се сво вријеме да нађемо средство које може опрати те њихове плувачке са наше одјеће али га нисмо још пронашли. Зашто си дозволио да се понижавају и миноризују твоји првоборци од оних коју су само до прије неколико година и тебе и нас понижавали. Није СНСД-у проблем опозиција, главни проблем је огроман број понижених првобораца наше партије, можда ви то не видите или Вас лажу ови, али нека Вам је на уму питање Кнеза Милоша Обреновића шта прича народ. Господине Предсједниче у нашој РС народ за сада шути.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зоки

05.03.2018 18:19

Највеци манипулатор,стетоцина и лазов,а поготово интерездзија.Ја незнам ста овај цовијек ном стоп баљезга,ниси ти Предсједник вец цлан троцланог Предсједниства гдје сви имају иста права,а такодје зна да немозе ниста да уради без консензуса и ту си у истој позицији као остала два цлана,само сто ту нема бенефита као кад си Предсједник РСе па мозес ста хоцес.

ОДГОВОРИТЕ
Name

модрицанин

05.03.2018 18:21

Готов си председнице. Само прицас о опозицији, издајницима, бакировцима, а сто је твоја црвена банда са коалиционим партнерима унистилаи опљацкала РС о томе ни ријеци. Ти цес покусат за све. Вукота це бит нови Предсједник РС

ОДГОВОРИТЕ
Name

Кројачица

05.03.2018 18:21

Шта овај РУЉАК прича.

ОДГОВОРИТЕ
Name

маки

05.03.2018 21:39

Он је КЛАДА, БАЛВАН, и да не грдим даље, све се зна ко хоће да гледа и вјерује својим очима. гласајмо за доктора, професора Господина Иванића, а овај нека иде орати туђе њиве, јер сам је признао јавно да је пооро туђу њиву, није знао ни која је њива његовог оца Богде.

Name

борац

05.03.2018 18:34

Показао си ти у рату твоје јунаство мислис ли да је неко будала

ОДГОВОРИТЕ
Name

мисли

05.03.2018 18:41

Дали је народ заиста толико мајмун волио ни доцекат изборе.

ОДГОВОРИТЕ
Name

зуx

05.03.2018 18:42

Да помогне РС на позицији предсједавајуцег, а цовјек на црној листи...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Тони

05.03.2018 18:49

Лажни патриота, докле више та тема. Провјери је ли РС бољи дио БиХ, то више не спомињеш. Спомињао си када си располагао са парама м-тела, а сада. СзП, Вас је, а и све нас из РС сачувао од додатних задужења, то је истина, а ви сте задужили и праунучад нашу, а вашу сте обезбиједили.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Валтер

05.03.2018 18:51

Док Павић не одобри сам млати празну сламу

ОДГОВОРИТЕ
Name

мићо лажов

05.03.2018 18:54

То је патриота и поштењачина

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пеле

05.03.2018 18:54

Да ми је нека моц да у неку собу затворим Милорада и његове полтроне и ове папке прелетаце и узмем неку палију туко бих 15 дана,туко бих дан и ноц!!!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Аааа

05.03.2018 22:48

Ебига Пеле, пошто си qрац бицикли, ето ти зида, ето ти главе, па шибај! Зато што видиш власт као могућност да некога затвориш и пребијаш (и то 15 дана, као мало ти је дан-два) ти ћеш до гроба остати ситни политички и људски примитивац.

Name

члан

05.03.2018 19:35

Имају вазни и невазни чланови СНСДа. А гласамо сви ко је члан. Е предсједниче СНСД-а!!!!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

05.03.2018 19:40

Чуј,са сигурношћу може рећи да ће то бити важан члан СНСД-а. Остали чланови су неважни, или мање важни. Која увреда за вјерне чланове СНСД-а.

ОДГОВОРИТЕ
Name

У памет се

05.03.2018 20:06

Ниси ти ни С од Србина а ни П од Патриоте.Ти си један обични сеоски ђилкош,манипулатор,интересџија.Републику Српску су створили борци и СДС(зато је и испаштао) и немој да је својаташ.Стотине честитих људи ради и гради РС и дан данас. Ти си успио једино погрешним потезима да је осиромашиш,а и себи набијеш санкције најмоћније државе на свијету.Јел то успјех твоје политике?Јел одлазак младости из РС твој успјех?Људски је извинути се и склонити се, да други пробају да поправе штету а можда и скину тебе са црне листе.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ДоБик који сједи

05.03.2018 20:18

Ти си највеца лазовцина, папак који храни народ мрзњом...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ни

05.03.2018 20:49

Види додик це радити по уставу и бранити интерес РС па зар Радмановиц и Радисиц нису радили по уставу и радили су против РС а за време њихове владавине иДкдикове нестало је и војске РС и јос много тога да не набрајам ал он сад има своју војску скојом препада свој народ

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јел'

05.03.2018 21:02

Ти Змај од Шипова члан секте , само ако је члан он је сигурно и вазан члан , њега форсирај !

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миленце

06.03.2018 19:31

Кандидуј змаја од сипова па запјевајте.

Name

Па

05.03.2018 22:09

СНСД нема озбиљног кандидата, ајмо сви за Вукоту.

ОДГОВОРИТЕ
Name

123

05.03.2018 22:42

Мора да је неко из геј популације, Србија му је звезда водиља,, а има он педера око себе на извоз...

ОДГОВОРИТЕ
Name

с:с:

05.03.2018 22:45

мА КОГА ЈЕ БРИГА КО ЋЕ ТИ БИТИ КАНДИДАТ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Просперитеит

05.03.2018 22:48

О којој одговорнпсти прица тај лик .А ста би он то покусао уцинит добро народу.Није за10 година направио , осиромасио нас све у Рс-у .сад хоце да се сакрије у Сарајеву да му продју оптузнице и афере и да се поново врати манипулант са занатом месара ко бива политицар.Обицни кркан недорастао за еуропу .провинцијалац.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Марија

05.03.2018 22:51

КОГА ГОД КАНДИДУЈЕШ СВЕЈЕДНО СВИ СУ ТИ ИСТИ. ГРОБАРИ НАШЕ РЕПУБЛИКЕ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Нан

06.03.2018 00:18

Где је сколовани народ из РС гдесу јабуке за извоз неце лазне јајбуке ни русија их неце гдесу насе фабрике гдједје радницка класа сад су само богати и сиромасни а а средња класа непостоји цвјета криминал и врсњацко насиље кафане раде док кхоце дали смију кафане бити близу сколе ста ради полиција социјални рад јестел свима затворили уста ко брине о младима омогуцили сте дјеци кафане и дрогу где су омладински домови а не кафане не алкохол зато су нам дјеца насилна ко о том брине битно да себе подмирили народ гладан не ради а ко и ради ниста нема после рата њих све треба построит и пубијат и то је мало ставит младе људе сколоване и амбицијозне а не да одају по свијету као без главе док се тако не уради нема здравог друства у РС,БИЛА САМ У СВИЈЕТУ КАД САМ СВЕ ВИДЈЕЛА А КАД ВИДИМ КОД НАС СТА СЕ РАДИ ТО СВЕ НЕ ЗАМИСЛИВО.

Name

З

06.03.2018 00:21

Диктатор.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мајор

06.03.2018 00:22

Вјероватно ће кандидат а и нови предсједник Српске бити Средоје Новић.

ОДГОВОРИТЕ
Name

РАЈНА

06.03.2018 03:56

Можда мисли на Човића , он је послије њега самог, најважнији члан СНСД-еа , а с обзиорм на бројност чланства, рачунају се и они са 1/2 дијела националне припадности, Човић би могао да се кандидује, мислим да између Човића и тренутне предсједнице , стоји знак једнакости.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бањалуцан

06.03.2018 05:03

Додик је обицни лазов и манипулатор и све ради са парама које је нај висе направијо за време рата сверцајуци док се цасни народ боријо за опстанак српског народа И сада дано ради та лицни интерес.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дупло голо

06.03.2018 08:31

Највише је блага он згрнуо док је на власти. И још згрће. Корупција то се зове. Злоупотреба власти и овласти. Отимачина од народа, уништавање будућности овим али и будућим нараштајима.

Name

Овај Пут

06.03.2018 05:22

...је гутаво милораде...јел да....народ је мало живимо.....не вјерује ти нико ниста...све си изневјерио....

ОДГОВОРИТЕ
Name

Парадоксално

06.03.2018 05:57

Обогатише се служећи народу, а народ осиромаши и допаде биједе и безнађа. Какав парадокс..??!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

доми

06.03.2018 17:05

Зар код вас има неко вазан,

ОДГОВОРИТЕ
Name

Брод

06.03.2018 17:56

Ау значи неће бити Ненад Стевандић

ОДГОВОРИТЕ
Name

Директ

06.03.2018 22:36

Ево нама (опет) Спирица или Косарца или мозда Мајкицке? Све љепсе од љепсег. :Д

ОДГОВОРИТЕ
Name

боки

07.03.2018 06:35

Само радманович за предсједника.

ОДГОВОРИТЕ
Name

атеист

07.03.2018 09:09

Сви су квази само је додо оргинал србин.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Додо легендо

08.03.2018 04:21

Ти си прави Дода-луда. Вичеш да Босна није држава, а купујеш радаре у Турској, носиш тепихе за Ферхадију итд. Можеш руку под руку са Билалом Боснићем и Човићем.

ОДГОВОРИТЕ