Интервју - Илиев: Иду промјене, узрок проблема није за јавност!
"Мораћемо да мењамо нешто у тиму, на позицијама или у сегментима игре где највише шкрипи", рекао је спортски директор ФК Партизан, Ивица Илиев.
Фудбал 28.02.2018 | 21:10
Он је у интервјуу за "Вечерње новости" изразио незадовољство начином на који су играчи носили црно-бели дрес у 2018. години, нарочито када су утакмице у Суперлиги у питању.
"Ја сам дете Партизана и мени је такође несхватљиво да, поготово, на домаћим мечевима, на нашем стадиону можемо да губимо онолико бодова колико смо изгубили", надовезао се Илиев.
"Од онакве партије против Викторије у Београду, па до разочарања које смо доживели против Младости и Земуна, поготово после пораза у Плзењу, прошле су само две недеље. Много смо грешака направили у три везане утакмице, мислим на Младост, реванш у Плзењу и Земун, а од судијских до наших грешака најмања корист је од кукања. Морамо брзо и квалитетно да тражимо решења. Очигледно је да смо у проблему и у кризи и последњих дана покушавамо да лоцирамо где је проблем", навео је и остао недоречен.
"Мислим да смо веома близу одговора, али није баш све за јавност".
У међувремену, Црвена звезда је повећала предност на табели.
"Није пријатно, свакако. Понављам, радило смо на лоцирању проблема, открили смо га и реакцију очекујемо већ на следећим утакмицама. Имамо ове сезоне сјајан резултат у Европи, који нажалост нису пратиле и победе и добре партије на домаћем терену, али не пада нам на памет да одустанемо од одбране дупле круне. Подсећам да смо и прошле сезоне били у заостатку за комшијама, па смо освојили титулу и Куп", рекао је и додао:
"Има још да се игра до краја Суперлиге, пратимо пажљиво шта се дешава са нашим ривалима".
Партизан у суботу од 14.30 гостује Радничком у Нишу у мечу 25. кола који је требало да буде одигран данас, али је одложен због хладног времена и снега. Од последњих десет такмичарских утакмица, рачунајући и крај 2017. године, црно-бели су победили у само две - оба пута као гости.
Поправили смо ове године у Лиги Европе додатно свој коефицијент. Тренутно 78. место на клупској УЕФА листи нам улива оптимизам да ћемо и у следећим квалификацијама бити у групи повлашћених тимова и да ћемо имати лакши пут.
Извор: Мондо.рс
Коментари / 0
Оставите коментар