ПОР: Порто бацао ''петарде''!

Лаганих 5:1 на гостовању Портимоненсеу.

Фудбал 26.02.2018 | 11:00
Ово чак није била ни шетња по парку већ нешто још лакше од тога. Порто је одрадио посао на гостовању Портимоненсеу и славио с убедљивих 5:1 (3:0).

Довољно је само рећи да је Порто дао два комада за првих 16 минута, а да је до краја првог полувремена "утерао" и трећи па се питање победника више није ни постављало.

Показао је Порто колико је технички супериорнији од противника. Личило је то у појединим моментима на Барселонину тики-таку. Брза лопта по земљи, а играчи Портимоненсеа су само могли то погледом све да испрате.

Марега је био најзапаженији у првих 45 минута, постигао је голове у 10. и 44. минуту. Поред њега стрелци су били још Отавио у 16, Соареш у 59. и Браими у 66. минуту.

Можда и најбољи играчи Порта су показали колико су добри фудбалери.

Јесу Змајеви декласирани против Ливерпула у Лиги шампиона, али су ипак за Портимоненсе далеко јачи тим.

Порто с ова три бода има 64 освојена бода. То је пет бодова више од Бенфике.

На добром су путу Змајеви да се домогну титуле.

ПОРТУГАЛИЈА 1 - 24. КОЛО: