Ухапшен због паљења куће

Мостарска полиција привела је лице које се доводи у везу са пожаром који је избио на обновљеној српској кући у мостарском насељу Салаковац, потврдио је Срни портпарол МУП-а Херцеговачко-неретванског кантона Људевит Марић.

Босна и Херцеговина 22.02.2018 | 10:29
Ухапшен због паљења куће
У мостарском насељу Салаковац у ноћи између 20. и 21. фебруара изгорјела је српска кућа, трећа у посљедњих годину и по дана.

Полицијска управа Мостар обавијештена је 20. фебруара у 23.35 часова да у насељу Салаковац гори кућа лица чији су иницијали Б.Л. /78/, а коју тренутно користи лице чији су иницијали С.Џ. /31/ са породицом.

Утврђено је да се у вријеме избијања пожара нико није налазио у кући, а ватра је локализована пола сата иза поноћи.

Срна незванично сазнаје да је изгорјела кућа у власништву Борислава Лојпура.

Прије неколико мјесеци у Салаковцу је изгорјела кућа породице Митрић, а у децембру 2016. породице Пантић.

Куће су биле обновљене након рата, а власници су Срни рекли да их полиција до сада није званично обавијестила шта су узроци пожара, нити је ико приведен.

Све три куће налазе се у кругу од 500 метара.

(Срна)

Коментари / 2

Оставите коментар
Name

камелеон

22.02.2018 15:48

Има ли тај име и презиме????

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зехрудин

22.02.2018 17:54

Треба добит дозивотни затвор исто ко и додик који казе да срби нису равноправан народ гдје зиве хрвати

ОДГОВОРИТЕ