На "Бањици" скок сезоне - браво, Ивана!

Рекорди у Београду. . . ! "Србија опен": Шпановићева скоком сезоне до победе на Бањици! Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић победила је вечерас у скоку у даљ на трећем "Србија опену" најбољим резултатом сезоне у свету - 6,93 метара.

Остали спортови 21.02.2018 | 21:35
На "Бањици" скок сезоне - браво, Ивана!
Браво, Ивана!

Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић победила је вечерас у скоку у даљ на трећем "Србија опену" најбољим резултатом сезоне у свету - 6,93 метара.

Више од 1.000 гледалаца у дворани на Бањици уживала је у одличној серији скокова српске рекордерке и европске шампионке.

Она је отворила такмичење са 6,64, у другој серији изједначила је рекорд митинга 6,85, а онда је у трећој серији уследио најбољи скок сезоне 6,93, уједно и нови рекорд "Сербиа опена" и најбољи резултат на светским ранг листама.

Шпановићева је овом победом на најбољи начин најавила наступ на Светском своранском првенству у Бирмингему 4. марта.

Извор: Тањуг

Коментари / 0

Оставите коментар