Атланта славила у Денверу, Јокић 4/21 из игре!

Денвер Нагетси непријатно су изненадили навијаче пошто су поражени од Атланта Хокса на домаћем паркету – 110:97.

Кошарка 11.01.2018 | 09:30
Екипа Мајка Мелоуна губила је током већег дела меча, да би гости серијом у последњој четвртини и дефинитивно преломили меч у своју корист.

Наш Никола Јокић провео је у игри 31 минута и за то време забележио девет поена, 12 скокова, седам асистенција, три блока и две украдене лопте, али је погодио свега четири шута из игре (4/13 за два, 0/8 за три).

Најефикаснији код домаћина био је Гери Херис са 25 поена, седам ухваћених лопти и три асистенције. Вил Бартон убацио је 15, Џамал Мареј 13, а Трејл Лајлс 11 поена.

С друге стране, у редовима победника највише се истакао Денис Шрудер са 19 поена и десет успешних додавања, док га је најбоље пратио Таурон Принц са 16 поена и пет ухваћених лопти.

Кент Бејзмор имао је 14 поена, а Марко Белинели, Малком Дилејни и Ерсан Иљасовац додали су по 10.

Денвер сада има скор 21-20, док је Атланта забележила тек 11. тријумф, поред 30 пораза.