Преокрет Бакса, Боби без минута, Бјелица без поена!

Кошаркаши Орланда савладали су Детроит Пистонсе резултатом 102:89, а поново на паркету није било спрског играча Бобана Марјановић.

Кошарка 29.12.2017 | 09:45
Меџик је овим тријумфом прекинуо низ од девет узаступних пораза, а до 11. победе у сезони предводио их је Елфрид Пејтон са 19 поена, осам скокова и исто толико асистенција, док је Фурније уписао 17.

Бисмарк Бијомбо је имао дабл-дабл учинак (12 поена и 13 скокова).

Стен ван Ганди ни овога пута није пружио прИлику српском центру, а најефикаснији код Пистонса био је Тобајас Херис са 21 поеном, Андре Драмонд је забележио дабл-дабл 17 поена уз 18 скокова.

Екипа из Флорида имала је предност током целог меча, али су гости успели да се врате до полувремена. Ипак, Орландо је крајем треће четвртине направио серију од 18:12 и рутински дошао до победе.