Цибулкова: Не могу више да тренирам као "коњ"!
Тенисерка из Словачке Доминика Цибулкова рекла је да више не може толико напорно да тренира, као када је имала 20 година.
Тенис 30.12.2017 | 19:30
"Прошле године одиграла сам 24 турнира, тако да ће бити великих промена наредне године. Планирам да играм око 15 турнира, тако да ћемо видети", рекла је Цибулкова за "Спорт360".
Доминика је у професионалне воде ушла са само 14 година и каже да ће морати да промени са тренинзима.
"Није исто као када сам имала 20 година, тада сам тренирала као коњ, тако кажемо у Словачкој, и тада је било све супер. Сада морам више пажње да обратим на своје тело", истакла је Доминика.
Цибулкова иза себе има не баш сјајну сезону, пошто је тек на 26. месту, а и имала је повреде које су је ометале.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар