Чемпионшип: И у Норичу се орило - управа напоље!

Брентфорд однео сва три бода са Кероу Роуда!

Фудбал 23.12.2017 | 09:00
Брентфорд је направио велики корак на табели и дочепао се 11. позиције после победе на гостовању у Норичу од 2:1. То им је тек друга победа на последњих седам утакмица у Чемпионшипу, док је тим са Кероу Роуда уписао 10. пораз, после којег је пао на чак 16. место на табели.

Ласе Вибе је отворио серију голова у 36. минуту када је реализовао асистенцију Ромејна Сојерса, а само пет минута касније гости су успели да понове акцију са истим улогама за 2:0. Била је то последица отворене игре у првом полувремену у којем је забележено чак 11 шутева на гол, али је Брентфорд био бољи.

Нешто боља игра Норича у наставку резултаирала је почасним голом за Канаринце који је постигао Нелсон Оливеира у надокнади утакмице, али домаћини нису имали снаге за озбиљнији отпор. Брентфорд, који је изгубио 21 бод у ситуацији када је водио ове сезоне, успео је да се одбрани и обезбеди тријумф.

Домаћа публика је бурно негодовала и тражила оставку управе. Тужан Божић за Канаринце.

ЕНГЛЕСКА 2 - 23. КОЛО