Милионски трансфер Зрињског!
Први чувар мреже Мостараца Кенан Пирић потписао уговор са словеначким шампионом Марибором.
Фудбал 12.12.2017 | 08:00
Како поједини медији преносе, трансфер двојице талентованих фудбалера напуниће касу бх. шампиона са 700.000 евра!
"Истина је, потписао сам за Марибор. Срећан сам и то је све што могу рећи у овом тренутку", рекао је повремени репрезентативац БиХ, који је у Зрињски стигао у фебруару из тузланске Слободе.
Наводно је први човјек словеначког шампиона Златко Захович инсистирао на довођењу 23-годишњем чувару мреже Мостараца, који ће бити идеална замјена за времешног Јасмина Хандановића.
Пирић је ове сезоне бранио на 16 премијерлигашких утакмица, док је и у квалификацијама за Лигу шампиона био стандардан, и то управо против Словенаца, који су у двомечу могли да виде његове квалитете.
Подсјетимо, Зрињски је несрећно елиминисан од Марибора у другом колу квалификација.
У првом мечу на стадиону "Под Бијелим бријегом" поражен је 1:2, голом Маркоса Тавареша из пенала у 94. минуту, да би у реваншу било 1:1.
Извор: мондо.ба
Коментари / 0
Оставите коментар