ЕК: Лимож побиједио, Партизан све даље од пролаза!

Кошаркаши Лиможа победили су Билбао са 86:74 у седмом колу групе Ц Еврокупа.

Кошарка 05.12.2017 | 22:35
Француски клуб сада има три победе, односно две више од српског представника Партизана, док је Билбао остана на зачељу са Партизаном, са само једном победом.

Одлучујуће четвртине биле су друга и четврта, када су домаћи кошаркаши правили велику разлику на терену.

Лимож је на полувремену имао чак 16 поена предности, међутим у трећој деоници гости из Шпаније успели су да се врате у меч. Ипак, почетком последњег периода клуб из града порцелана направио је велику серију и тако решио питање победника.

Најефикаснији у домаћем тиму био је Џош Картер са 16 поена, Вилијам Хауард је убацио 14, док је Брајан Конклин додао 14.

У пораженом саставу Мумбру је убацио 16 поена, док је репрезентативац Србије Дејан Тодоровић постигао седам, уз два скока и четири изгубљене лопте.

Кошаркаши Локомотиве победили су на гостовању Албу у Берлину са са 89:84. Репрезентатитвац Србије Стефан Пено у поразу свог тима постигао је два поена, уз три асистенције и једног скока.

Најефикаснији у победничком саставу био је Рајан Брокоф са 20 поена, док је Антипов постигао убацио 15.