СЛС: Голеада у Чачку, Борац у финишу до бода!

Фудбалери Борца и Напретка играли су данас нерешено 3:3 у заосталој утакмици 20. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 04.12.2017 | 16:45
Утакмица у Чачку требало је да буде одиграна у недељу у 13 часова, али је померена за 24 сата јер је стање терена било лоше због снега.

Фудбалери Напретка одлично су почели меч, пошто су после првог полувремена имали два гола предности, али је Борац на крају успео да се извуче и дође до бода, веома битног у борби за опстанак у Суперлиги.

Напредак је повео у четвртом минуту поготком Уроша Ђерића, да би Алекса Вукановић у 23. повисио на 2:0.

Борац је преко Уроша Делића у 57. минуту смањо заостатак, али је Напредак минут касније преко Игора Ивановића поново дошао до два гола предности. Чачани су ипак пред својим навијачима у 81. и 86. минуту головима Амера Дуповца дошли до бода.

Напредак је осми на табели Супер лиге са 28 бодова, док је Борац 14. са 15 бодова.