ХОЛ: ПСВ не гријеши!

Ма какви, ПСВ не греши ни под тачком разно! Филипсовци славили на гостовању Ексцелзиору.

Фудбал 27.11.2017 | 13:15
Осма везана победа ПСВ-а. Ајакс је добио данас, али то нимало није уплашило Филипсовце. Они воде своју причу, па стичете утисак да пре сутра неће да сване него што ће ПСВ да киксне. Данас на гостовању Ексцелзиору ПСВ је добио с 2:1.

Доста им је помогао и домаћин који је постигао аутогол у 13. минуту. Ишао је центаршут са леве стране, а онда је Метеј хтео да спречи додавање и постигне аутогол.

Потом је у смирај првог полувремена Аријас прошао по десној страни, заврнуо лопту на ивицу шеснаестерца. Лозано је одапео и погодио за 2:0. Ексцелсиор је унео мало узбудљивости голом у 52. преко Колвајка, али је ПСВ до краја остао недодирљив.

После 13 одиграних кола ПСВ је на првом месту са 36 бодова. Ајакс има 28, као и АЗ Алкмар.