Погледајте какву су кореографију својим играчима спремили навијачи јапанске Ураве која је на њиховим крилима победила саудијски Ал Хилал и освојила титулу првака Азије.  Бразилац у 88' за другу Лигу шампиона Ураве! Јапанска Урава освојила је титулу у азијској Лиги шампиона, пошто су на свом терену победили Ал Хилал из Саудијске Арабије у реваншу финала плеј-офа – 1:0 (0:0)

Фудбал 26.11.2017 | 09:15
Нови шампион Азије је Урава Ред Дајмондс!

Вицешампион Јапана славио је у другој утакмици финала Азијске Лиге шампиона пред својим навијачима против саудијског Ал Хилала (1:0), и тако укупним резултатом 2:1 обезбедио своју другу титулу у овом такмичењу.

Читав меч био је веома напет и неизвестан, а на два минута до краја решен је поготком Рафаеле Силве који је искористио грешку гостију који су од 78. минута играли са десеторицом.