Мркела: Звезди боље под Караџићем него данас!

Још једно саопштење црвено-белих поводом судијских одлука на утакмици "вечитог ривала", Партизана.

Фудбал 06.11.2017 | 11:45
Фудбалски клуб Црвена звезда оценио је да је утакмица у Шапцу између Мачве и Партизана потврда да је спрега Фудбалског савеза и црно-белих "много снажнија него што су многи мислили".

"Све сте видели. Нема потребе да ми било шта коментаришемо. Све смо рекли прошле недеље. Данашња утакмица у Шапцу је само потврда да је спрега ФСС и Партизана много снажнија него што су многи мислили", навео је у изјави достављеној медијима спортски директор Звезде, Митар Мркела.

"Црвена Звезда је бољи третман у ФСС имала у време Томислава Караџаћа него данас",оценио је Мркела.

Фудбалери Партизана победили су у Шапцу 3:1. Мачва је повела у 37. минуту голом Младена Лазаревића, а Партизан је изједначио поготком Леандреа Тавамбе у 54. Црно-бели су до вођства стигли голом Саше Илића из пенала у 86, а затим је Ђорђе Јовановић "оверио" победу три минута касније.

Црвена звезда је и после прошлонедеље победе Партизана у Чачку против Борца голом у седмом минуту судијске надокнаде  издала саопштење у којем је навела да су се црно-бели и ФСС удружили како би спречили црвено-беле да освоје титулу.

Извор: мондо.рс