Клопова идеја - Икер Касиљас на голу Ливерпула!

Не може бити лошији од постојећих голмана, сигурно!

Фудбал 29.10.2017 | 21:00
Клопова идеја - Икер Касиљас на голу Ливерпула!
Многима делује као „патка“, али ако том темом од јутрос се баве португалски, шпански и енглески медији и сви су, малтене, преселили Икера Касиљаса у - Ливерпул!

Легендарни голман је изгубио место међу стативама Порта, није бранио на последња три меча, предност је добио Хосе Са, а верује се да иза те одлуке тренера Сержа Консеисаа, заправо стоји миг клупског руководства које жели да се реши 36-годишњег чувара мреже. Наводно, све поводом чињенице да платом од 5.000.000 евра превише оптерећује буџет и да како би се „испеглали“ папири за финансијски фер-плеј на стадиону Драгао морају да воде рачуна и о овим детаљима,

Зато ће Порто гледати да већ у јануару прода Касиљаса, шест месеци пре краја његовог уговора, а први на листи заинтересованих је Ливерпул. На Енфилду би добро дошао, јер не макар имао и 50 лета не може да буде лошији од Симонеа Мињолеа или Лоријуса Каријуса који су више пута коштали Црвене бодова.

Ваљда је то и Јирген Клоп схватио.

Касиљас је пре годину и по дана стигао у Порто пошто је целу каријеру провео у Реалу и освојио 18 трофеја, укључујући три Лиге шампиона и пет Примера, док је са Шпанијом, за коју је бранио 167 пута, два пута био првак Европе (2008, 2012) и првак света 2010. године.

Извор: моззартспорт

Коментари / 0

Оставите коментар