ЕЛ: Олимпијакосу драма против Уникахе!

Српски трио високо лети! Милосављевић убацио 14, а Мусли и Милутинов по 12 поена.

Кошарка 20.10.2017 | 22:15
Кошаркаши Олимпијакоса победили су у Пиреју Уникаху из Малаге са .... у другом колу Евролиге, а српски центар Никола Милутинов значајно је допринео овом успеху и још једном показао да би ово могла да буде његова сезоне.

Некадашњи кошаркаш Партизана на терену је провео 25 минута и за то време постигао 12 поена, ухватио пет лопти и уписао једну асистенцију.

Од њега је у Олимпијакосу ефикаснији био само Холис Томпсон који је постигао 15 поена, али је кључну тројку постигао Вангелис Манцарис на 41 секунду пре краја за вођство од 78:71.

Малага је целим током утакмице јурила резултата, прилазила на три поена заостатка, али није имала снаге за коначни преокрет.

Веома добре партије у гостујућој екипи пружили су српски интернационалци Драган Милосављевић и Дејан Мусли. Први је дао 14 поена и ухватио пет лопти за 25 минута, док јеМусли убацио 12 уз седам скокова за 16 минута игре.

Немања Недовић додао је на то још седам поена за 20 минута на паркету, а имао је и четири скока.