Монтели још четири утакмице форе!

Тренер Милана суочен са ултиматумом клупског руководства!

Фудбал 20.10.2017 | 20:00
Монтели још четири утакмице форе!
Винћенцо Монтела још није остао без посла на Сан Сиру, али су наредне четири утакмице Милана пресудне за његову будућност на клупи посрнулог великана.

Његов учинак на клупи Росонера једна је од тема у данашњем издању Газете дело Спорт која је анализирала узроке лошијих резултата Милана на старту сезоне.

“Појачања су подбацила. Милан ће се тргнути или ће све отићи дођавола”, пишу новинари угледног листа. 

У тексту на унутрашњим странама се запажа да су највише разочарали Ленардо Бонући и Френк Кеси, али и да друге придошлице из последњег прелазног рока не успевају да се уклопе у нови амбијент који влада у табору Росонера. Лист тврди и да тренер Монтела има времена до следеће паузе у првенству због обавеза репрезентације да спаси своју позицију.

Дакле, уколико не буде позитивног помака у дуелима са Ђеновом, Кјевом, Јувентусом и Сасуолом, Монтелу сигурно очекује отказ. 

Извор: моззартспорт

ФОТО: Ацтион Имагес

Коментари / 0

Оставите коментар