Шоу на "Бенито Виљамарину" и девет голова! Играчи Бетиса и Валенсије одиграли су један од спектакуларнијих мечева у овој години.

Фудбал 16.10.2017 | 16:45
Утакмица је била пуна жара и борбе, а на крају је екипа са Местаље славила са 6:3 на гостовању против Бетиса

Валенсија је до полувремана имала предност од 2:0 (Кондогбија 35, Гедеш 45), да би у другом полувремену наступила права лудница.

Тим Марселиња Гарсије Торала успела је да постигне још два гола и да тако поведе са огромних 4:0. Стрелци су били Родригу у 64. минуту и Мина у74.

Утакмица практично да је била решена, међутим Бетис се није предавао и успео је да постигне три гола за само пет минута. Редом су погађали Кембел (79), Санабрија (80) и Тељо (84).

Завладала је тотална еуфорија на трибинама, али могући повратак и изједначење спречио је Симоне Заза у 88. минутум, да би коначних 6:3 поставио Перерира у надокнади времена.