Чемпионшип: Вукова канџа гребе ка врху!

Вулверхемптон славио против Бартона 4:0, добар меч Престона и Сандерленда - 2:2.

Фудбал 01.10.2017 | 10:00
Рекло би се савршено поподне у енглеској другој лиги за Вулверхемптон. Вукови су славили против Бартона на гостовању с 4:0. Са ова три бода, Вулвси су се попели на друго место и на један бод су далеко од првопласираног Кардифа.

Стрелци за победнички тим били су Јота, Сајс, Винагре и Бонатини. Већ на полувремену је било 3:0 тако да победник није долазио у питање.

А, Вулвсима су се баш погодили и остали резултати. Првопласирани Кардиф је одиграо само 0:0. Чак је Дерби на овом дуелу имао већи посед лопте, Кардиф је имао више шутева у оквир гола, али на крају оба тима морају да се задовоље са по једним бодом у џепу.

Један од бољих дуела данас одиграли су Престон и Сандерленд - 2:2. Црне мачке су повеле у 27. минуту, потом је Престон преокренуо преко Харопа и Хјуџила, а онда је Мекгиди донео коначно изједначење. Да је Престон добио, попео би се на друго место Чемпионшипа.

Најубедљивију победу у колу постигао је Хал. Фантастична Партија Тигрова дошла је на наплату у дуелу против Бирмигема са чак 6:1. Редом су погађали Кембел, Мејлер, Боувен, Гросицки, Хенриксен и Ларсон. Потпуна рапсодија Хала који се коначно пробудио и најавио да иде ка средини табеле и мирнијој зони.