Без подршке за повећање акциза
Шта се крије иза упада полиције у “Путеве Српске”?
Република Српска 27.09.2017 | 17:22
Звиздић и даље без већинске подршке за повећање акциза на гориво.
Иванић да буде кандидат Савеза за промјене за предсједника Српске, а Босић или Шаровић за српског члана Предсједништва БиХ, предлаже Крсмановић.
СНСД ради против Бањалуке: подржали су кандидатуру Мостара за Европску пријестоницу културе, истиче Црнадак. Шта каже Радојичић?
Опширније у „Дневнику 2“ БН ТВ

Коментари / 1
Оставите коментарперспектива
27.09.2017 17:29Мр. Иваниц је потросен политицар. Уморан, без идеја, али умјерен сто је позитивно. РС треба предсједника визионара, лидера тимског рада еxперата из привреде и развоја инфраструктуре, не некаквог гузоњу - култ лицности. По могуцности са иностраним искуством, јер ови домаци политицари јос вецином не контају типове из иностранства. На крају нови предсједник треба бити патриота, цасан и високо моралан. Резиме: струцан, радан и истрајан.
ОДГОВОРИТЕ