РУС: ЦСКА дао један, три бода вредан!

Амкаров бедем није издржао - 0:1.

Фудбал 08.09.2017 | 19:00
Није ЦСКА блистао, али је одрадио оно што је желео - узео је три бода у Перму. На гостовању Амкару Армејци су славили с 0:1 (0:0), а ту радост донео им је 20-годишњи нападач Тимур Жамалетдинов тако што је простелио мрежу гостију у 52. минуту.

ЦСКА је дошао на овај сусрет прилично уздрман јер је на претходна два дуела имао реми и пораз, тако да су три бода била "под морањем".

Домаћин је изашао на терен да постави зидине испред свог гола и да чува бод до краја утакмице како год зна. Та тактика радила је све до 52. минута када је Дзагоев лепо проиграо Жамалетдинова који је матирао голманаНигматулина.

ЦСКА је дошао до три бода, али и на неки начин добио младог нападача који може да буде залог за будућност. Показао је да је добар таленат.

Амкар је овај дуел завршио с играчем мање у 90. минуту када је искључен Идову.