Кавси кренули у потеру за ''Бугијем'' Казинсом!
Кливленд Кавалирси решили су да са трона скину Голден Стејт Вориорсе и кренули да инсистирају на новом великом трејду.
Кошарка 09.09.2017 | 21:30
Према писањима америчких медија, клуб из Охаја је на адресу Њу Орлеанс Пеликанса послао понуду за 'Бугија', за којег дају Имана Шамперта и споменутог високопозиционираног пика Бруклин Нетса на драфту следеће године.
Центар репрезентације САД потписао је са Кингсима четворогодишњи уговор вредан 65.619.700 долара, цео изној био је загарантован, па му је годишња плата износила 16.404.925.
У сезони 2017/2018 зарадиће 18.063.850 америчких новчаница, а када је у фебруару објављено да се сели међу 'Пеликане', појавиле су се информације да ће му франшиза из Њу Орлеанса вероватно понудити нови уговор јер би следеће године могао да постане слободан агент.
Момак са колеџа Кентаки ове сезоне је одиграо 72 утакмице у најјачој лиги света и просечно бележио 27 поена по утакмици, уз 11 скокова, 4,6 асистенција и 1,3 блокаде.
Уз Ентонија 'Обрву' Дејвиса чини најјачу центарску линију у НБА, али би врло лако могло да се деси да поново промени средину. Уколико се то обистини, прву петорку Кливленда чинили би Ајзеа Томас, Џеј-Ар Смит, Леброн Џејмс, Кевин Лав и Демаркус Казинс.
Осим њих, спомиње се и да би Двејн Вејд могао поново да сарађује са 'Краљем' јер аналитичари сматрају да би у току сезоне могао да раскине сарадњу са Чикаго Булсима и крене пут Охаја, а не треба заборавити ни Дерика Роуза.
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар