''Свраке'': Митро даје голове, а ви га продајете?!

Менаџер Њукасла Рафа Бенитес напокон је пружио шансу Александру Митровићу, коме је било потребно 180 секунди да постигне погодак.

Фудбал 26.08.2017 | 22:35
'Свраке' су изгубиле од Нотингем Фореста после продужетака, на свом стадиону у Лига Купу Енглеске - 2:3.

Бенитес, на последње две утакмице остављао је Митровића на клупи, али је на овом мечу Србин показао да је и те како потребан Њукаслу.

'Свраке' су повеле у трећем минуту поготком нашег репрезентативца, али су гости погоцима Џејсона Камингса у 29. и 31. минуту преокренули резултат. Роландо Аронс је изједначио резултат у финишу првог полувремена. Ипак, тријумф Нотингему донео је Тајлер Вокер у седмом минуту првог продужетка.

Како наводе италијански медији, Бенитес и даље више верује Двајту Гејлу и земљаку Хоселу, па се очекује да Митровић до краја прелазног рока напусти Њукасл.

Италијани наводе да су за услуге српског нападача заинтересовани Каљари и Верона. Међутим, проблем би могла да буде откупна клаузула Митровићевог уговора, јер Њукасл нема намеру да га пусти за мање од 14 милиона фунти.