Чемпионшип: Сандерленд ''протутњао'' кроз Норич!

Грабан два њима, па један себи - Сандерленд протутњао Кероу роудом! Норич лоше започео сезону. . .

Фудбал 13.08.2017 | 17:15
Црне мачке су уграбиле први цео плен у новој сезони! Екипа Сајмона Грејсона тукла је као гост Норич са 3:1, а сву пажњу и славу за себе уграбио је Луис Грабан, бивши Канаринац који је "својима" прво пресудио са два гола, а онда их утешио тако што им је поклонио један погодак, онај почасни, погодивши сопствену мрежу.

И Сандерленд и Норич уочи старта првенства словили су за екипе које ће борити за пласман у плеј-оф, али после прва два кола момци са Кероу роуда дефинитивно нису показали да су калибар за тако нешто, за разлику од Сандерленда.

Грабан је погађао мрежу домаћина у 27. и 72. минуту, а између се у стрелце уписао Ејден Мегиди. Свих 90 минута гости контролисали ритам и били бољи, заправо конкретнији. Коначан резултат само је производ свега виђеног на терену...