Није на продају - Ливерпул одбио 100М€ за Кутиња!
Енглески Ливерпул одбио је понуду Барселоне за Бразилца Филипеа Кутиња вредну 100 милиона евра.
Фудбал 11.08.2017 | 13:00
Ливерпул је Кутиња довео из Интера 2013. за мање од десет милиона евра, а послао је јасну поруку шпанском гиганту – !
Барселона тражи адекватну замену за Нејмара да Силву, кога је продала Пари Сен Жермену за 222 милиона евра, након што је француски клуб активирао откупну клаузулу.
Кутињо је прошле сезоне постигао 14 голова уз девет асистенција у свим такмичењима, а одиграо је тек 36 утакмица због повреде скочног зглоба.
У јануару је потписао петогодишњи уговор који не укључује откупну клаузулу, а менаџер тима Јирген Клоп је у јулу поручио да Ливерпул није клуб који продаје играче, након што су пажљиво размотрилу прву понуду са Ноу Кампа.
Претходних дана шпански медији су спекулисали да је Барса спремна да за Кутиња понуди и 120 милиона евра. Да ли би у том случају Бразилац био на продају?
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар