БЕЛ - То је белгијски фудбал: Два пенала, аутогол и 7+!

Шарлроа као гост декласирала Мускрон - 5:2.

Фудбал 06.08.2017 | 10:30
То је белгијски фудбал у свом пуном сјају! То су голови, то је игра без гарда. Сигурно се навијачи Мускрона неће сложити, али у дуелу тог клуба са Шарлроа је имало шта да се види.

Можда то није фудбал на топ нивоу, али су на крају од кише голова покисли домаћини. Шарлроа је славила више него убедљиво - 5:2. Дакле, дошло је 7+, а ко је то одиграо у кладионицама МОЗЗАРТ могао је лепо да се наплати. Квота на такав исход била је 80.

Нико није очекивао да ће Шарлроа славити овако убедљиво., Међутим, да ће домаћини доживети потоп могло се наслутити већ у четвртом минуту. Тада је штопер Мускрона Годео погодио сопствену мрежу. Затим се на кости домаћинима навалио нападач из Конга Лукебакио. Постигао је два гола, истина једном је кумовао несрећни голман Мускрона.

На овом мечу виђена су и два пенала - по један за оба тима. Гости су ефикасном игром у 60.минуту имали великих 5:1. Све што је домаћин успео да уради је да смањи резултат преко Говеа.

БЕЛГИЈА 1 - 2. коло