БЕЛ: Двојка и пет плус - Шапоњић разнео филијалу ПСЖ-а!

Зулте Варегем славио против Еупена са 5:0, српски нападач два пута затресао мрежу.

Фудбал 30.07.2017 | 15:15
Навијачи Зулте Варегема већ славе Ивана Шапоњића после првог кола Про лиге. Ова екипа у гостима је прегазила Еупен са 5:0 и ставила до знања да никоме неће бити лак залогај ни ове сезоне.

Српски нападач постигао је два поготка у првенственом дебију и показао да би могао да буде право појачање.

А ако би се гледало само прво полувреме или уводних пола сата утакмице, гости су имали веома тежак посао, међутим, у другим полувремену су “експлодирали“.

Шапоњић је први погодак постигао у 55. минуту из пенала, а други пут је затресао мрежу 10 минута касније. И у том тренутку је већ било 4:0 за Зулте Варегем.

Иначе, вероватно би се све завршило много другачије за Еупен, који је филијала Пари Сен Жермена, да је Луис Гарсија у 20. минуту искористио пенал.