''Понос Израела'' зове Милутинова!
Шта ће рећи Олимпијакос и Спарси?! Макаби заинтересован и за Дејвида Блата, Бојана Дубљевића, Даријуса Адамса и Ерона Џексона.
Кошарка 03.06.2017 | 16:30
На списку генералног менаџера "Поноса Израела", Николе Вујачића нашло се неколико имена, а међу њима и наш повремени репрезентативац, Никола Милутинов. Како сада ствари стоје, 22-годишњи момак из Новог Сада тешко ће напустити Пиреј пошто има још годину дана уговора са Олимпијакосом који могу да "оборе" једино Сан Антонио Спарси који су га драфтовали и који размишљају да га доведу већ овог лета у Тексас. Наравно, договор са Грцима, зачињем подебелом свотом новца, увек је могућ.
Поред Милутинова, жуто-плави би у својим редовима за наредну сезону волели да виде и Црногорца Бојана Дубљевића, Даријуса Адамса и Ерона Џексона. На клупи би могао лако поново могао да се нађе Дејвид Блат који ће по свему судећи напустити финансијски ослабљену Дарушафаку.
Извор: моззартспорт
фото: МНпреспхото
Коментари / 0
Оставите коментар