ПОР: Бенфика се опет провукла са Боавиштом!

Живковићева асистенција за крај! Навијачи Бенфике се више радовали боду него освојеној титули! Домаћин је можда заслужио и више од ремија, јер је силно желео велики скалп, али може у потпуности да буде задовољан комплетном сезоном и пласманом на одличну девету позицију Примеире.

Фудбал 21.05.2017 | 10:30
Бенфка је одиграла 2:2 у Порту против Боависте, а до бода је стигла голом младог Бранимира Калаице у 90. минуту, којем је претходио феноменалан корнер бивше играча Партизана Андрије Живковића.

Српски везиста је на терену провео свих 90 минута, али нови-стари шампион је лоше отворио утакмицу, губио са 2:0 до 71. минута, али је онда појачао гас и головима Митроглуа и Калаице избегао пораз.

Занимљив је начин на који су навијачи Бенфике дочекали изједначујући гол у Порту, јер су му се радовали готово више него головима који су донели шампионски трофеј на Луж.

Домаћин је можда заслужио и више од ремија, јер је силно желео велики скалп, али може у потпуности да буде задовољан комплетном сезоном и пласманом на одличну девету позицију Примеире.