Хаос у ЦГ! Будућност губи титулу за столом?!

Фудбалери Будућности могли би остати без титуле шампиона Црне Горе за зеленим столом због дивљања својих навијача.

Фудбал 21.05.2017 | 10:00
"Варвари" су прекинули у 67. минуту градски дерби са Младошћу при вођству ривала 1:0 у претпоследњем колу шампионата.

Ни после 20 минута паузе организатор није успео да гарантује сигуран насавак меча, па је он прекинут.

Сада је на потезу Дисциплинска комисија ФС Црне Горе, а врло је извесно да ће меч бити регистрован службеним резултатом 3:0 у корист Младости.

То ће највише одговарати Зети која је победом на гостовању код Ловћена стигла Будућност на деоби првог места са по 54 бода, пред последње коло шампионата.

У три међусобна дуела ове екипе су оствариле по једну минималну победу уз један реми 1:1, па Будућност има предност захваљујући бољој гол разлици.

Међутим, због нереда Под Горицом у суботу Будућност би лако могла бити кажњена одузимањем бодова, што би омогућило Зети да победом над Бољеком у последњем колу освоји титулу.

Будућност у последњем колу дочекује новог друголигаша Јединство.