Проблем за Партизан: Кљајић сломио шаку!
Први голман црно-белих повредио се на тренингу и завршио сезону.
Фудбал 05.05.2017 | 12:00
Филип Кљајић (26) повредио се на тренингу у "Земунелу" и није ни отпутовао са екипом на данашње гостовање Јавору (20 часова, ТВ Арена спорт).
"Средњи прст ми се при праду, приликом интервенције забио у земљу", изјавио је голман за "Спортски журнал".
Према налазима лекарског тима црно-белих, Кљајићу је пукла кост између средњег прста десне шаке и зглоба и мораће да носи гипс чак три седмице.
Тај податак аутоматски значи и да ће Кљајић до краја такмичења у првенству и Купу моћи да прати утакмице само са трибина, као и да ће Марко Николић, у договору са тренером голмана Немањом Јовшићем, шансу пред стативама пружити Кљајићевим заменама - Немањи Стевановићу или Марку Јовичићу.
Кљајић је од прошлог августа био стандардан пред стативама Партизана, а мрежу тима из Хумске чувао је на 29 утакмица у оба домаћа такмичења.
Извор: мондо.рс
Коментари / 0
Оставите коментар