РУС: Ех, ти луди, луди Руси!

Хет-трик из пенала, гол у 90+7, Фибел и Анжи се провукли! Том испустио победу у Махачкали.

Фудбал 28.04.2017 | 11:00
Какав фудбалски окршај у Русији! И то од екипа које се боре за опстанак. Анжи је на свом терену одиграо 3:3 против Тома у мечу 25. кола и оставио госте закуцане за дно табеле.

Да су ову утакмицу одиграли тимови из неке од лиге петица, писало би се као о чуду. Додуше, ваља напоменути да је Анжи да сва три гола из пенала, а хет-трик је постигао Арсен Кубулов.

Гол вредан три бода са беле тачке Кубулов је постигао у седмом минуту надокнаде времена. А четири минута пре тога вођство гостима, друго на мечу донео је Данил Болшунов.

Иначе, Том је добро почео утакмицу и повео преко Собољева у 25. минуту, али је Кубуловизједначио, из пенала. Исти играч је у 51. минуту други пут затресао мрежу, погађате, са беле тачке.

Ипак, Том се није предао, па је у 70. минуту Гвинеја дао гол за 2:2 и најавио изузетно узбудљиву завршницу. Мада вероватно нико није баш толико занимљив финиш.

Иначе, бивши дефанзивац Црвене звезде Томас Фибел одиграо је целу утакмицу за екипу Анжија.