ПЛ: Јунајтед коначно побиједио!

Фудбалери Манчестер Јунајтеда победили су Сандерленд 3:0, у 31. колу енглеске Премијер лиге.

Фудбал 09.04.2017 | 17:30
"Црвени ђаволи" су против најгорег тима лиге коначно окончали низ ремија (три у претходна четири кола), те се вратили у борбу за пласман у Лигу шампиона.

Јунајтед је повео на стадиону "Светлости" преко Златана Ибрахимовића у 30. минуту, а меч је крајем првог полувремена преломио црвени картон Себастијана Ларсона.

Јунајтед тачку на меч ставља већ на стартуз других 45 минута преко Хенриха Мхитарјана, а коначан резултат минут пре краја поставља Маркус Рашфорд, својим првим голом ван петерца ове сезоне.

Тим Жозеа Муриња је пети на табели са 57 добова, три више од Арсенала који има меч мање, а три мање од градског ривала Ситија који има меч више.

Сандерленд је закуцан за дно табеле са 20, десет од сигурне зоне. У следећем колу Јунајтед дочекује лидера Челси 16. априла, док Сандерленд чека Вест Хем.