Е, тако се жртвује капитен Рамос!

Играо на празан стомак, 48 сати после посете болници! Сјајни дефанзивац инсистирао да наступи против Атлетик Билбаа.

Фудбал 20.03.2017 | 16:30
Реал Мадрид је био у проблему на штоперским позицијама пред дуел са Атлетик Билбаом, Рафаел Варан и Пепе су били повређени, а капитен Серхио Рамос је у датој ситуацији, и пред једно од најтежих гостовања, показао какво срце има.

Он је наиме играо цео меч само 48 сати пошто је посетио болницу због проблема са стомачним вирусом.

Рамос је инсистирао да одигра ову утакмицу, а занимљиво је да тај дан ништа није јео пре сусрета са Баскима. Одиграо је 90 минута и све ово није могло да се примети на њему.

Краљевићи су на крају дошли до победе од 2:1, а стрелац победоносног гола био је Каземиро у 68. минуту.