Прва лига РС: Борцу "крајишки дерби", Звијезда ''мини'', Јањарцима бод са стране!

Борац побиједио Рудар Приједор 2:0 у мечу 18. кола Прве лиге Републике Српске. Само седам голова на шест утакмица овог кола.

Фудбал 19.03.2017 | 10:15
Фудбалери Борца побиједили су Рудар Приједор у “крајишком дербију” 2:0 и тако на табели данашњем ривалу побјегли на девет бодова. Уз то Борац, и даље под вођством Вулета Тривуновића није примио гол. Тачно 931 минут Борчева мрежа је нетакнута.

Петар Кунић у деветом и Милош Ђорђевић у 50. минуту билу су стријелци за побједничку екипу.

Додајмо да су домаћи меч завршили са десеторицом, јер је капитен Борис Распудић грубо стартовао на Новицу Петровића, због чега му је арбитар Велимир Дринић показао црвени картон.

На преосталих пет утакмица 18. кола виђена су само четири поготка. Славија и Слога подијелили су бодове одигравши 1:1, док су Козара и Звијезда 09 остварили минималне побједе против Текстилца Корт, односно шамачког Борца, који је једном ногом већ сада у нижем рангу такмичења.