Видео: Рајковић чинио чуда у побједи Макабија!
Српски репрезентативни голман Предраг Рајковић био је најзаслужнији за пласман Макабија у полуфинале Купа Израела.
Фудбал 02.03.2017 | 20:30
Рајковић је у три наврата на невероватан начин успео да сачува своју мрежу, рефлексно реагујући на шутеве из непосредне близине. Тиме је заслужио епитет играча утакмице, али и овације навијача Макабија који су са трибина скандирали његово име:
“Најважније је да смо изборили пласман у наредну рунду Купа и да смо и даље у трци за трофеј. Подршка навијача ми и те како прија, то је увек додатни мотив за доказивање. Заиста се трудим да у свакој утакмици извучем максимум из себе, да учиним све како бих помогао свом тиму и веома ми је драго да навијачи то препозању. Осећао се поносно у тим тренуцима и тиме је ова победа још више улепшана”, рекао је Рајковић.
О својим одбранама које су биле маестралне и које су до лудила доводиле играче противничког тима Рајковић је кратко рекао:
“Само сам радио свој посао на најбољи могући начин”, скроман је по обичају Рајковић.
Похвале на рачун званично и даље најбољег младог голмана света изрекао је и тренер Макабија Лито Видигал истакавши да су четворица одбрамбених играча урадили велики посао, а да је Рајковић био маестралан.
У четвртак увече биће одржан жреб за полуфинале Купа Израела а потенцијални ривали Макабија су Бнеи Јехуда, Хапоел Рамат Ган и Беитар Јерусалим.
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар