Тинејџери пребили шампиона свијета!
Немачког фудбалера Кевина Гроскројца (28) напала је група тинејџера испред једног ноћног клуба након чега је он завршио у болници.
Фудбал 02.03.2017 | 14:00
Универзалац, који је у време док је играо у Дортмунду практично "покривао" све позиције, изашао је са групом пријатеља, али око два сата иза поноћи напала их је група тинејџера испред ноћног клуба у који су изашли у провод.
Гроскројц је задобио посекотину главе, збринут је у блоници, а полиција је брзо ухватила четворицу нападача који имају од 16 до 19 година, а немачки фудбалер ће поднети тужбу против њих.
Он би требало убрзо да буде отпуштен из болнице, али је питање када ће опет на терен.
Кевин Гроскројц је у каријери играо за Рот Вајс Ален, Борусију из Дортмунда и Штутгарт, а са "панцерима" је освојио Светско првенство 2014. године. На терену ипак није провео ни минут.
Фотографије пребијеног Кевина Гроскројца појавиле су се и на друштвеним мрежама.
Извор: мондо.рс
Коментари / 0
Оставите коментар