ФРА - Тулуз коначно: Прорадило појачање из Мексика!

На стадиону Мунисипал страдао Анже - 4:0.

Фудбал 05.02.2017 | 18:15
И то се десило. Тулуз је победио. После пет везаних пораза, рачунајући и елиминацију из Купа Француске, тим Пасквала Дупреа оборио је на плећа нејаки Анже у 23. колу Лиге 1 - 4:0.

Једнако важно као освајање три бода је чињеница да је за Тулуз данас дебитовао новајлија Енди Делор. Доскорашњи шпиц мексичког Тигреса, одмах на дебију је показао колико ће значити новом клубу, почетком другог полувремена пронашао је лопти пут до мреже и утабао стазу ка убедљивом слављу.

Најбољи стрелац екипе Мартин Брејтвајт постигао је осми гол у сезони (из једанаестерца), на 3:0 повисио је Аргентинац Оскар Трехо, на асистенцију Оле Тоивонена, да би минут пре краја искусни Швеђанин постигао гол после осам утакмица поста.

Павле Нинков 90 минута је преседео на клупи, док је други српски интернационалац ДушанВешковац на листи повређених играча.

ЛИГА 1 - 23. коло