ШПА: Атлетико се намучио са Еибаром!

Фудбалери Алтетико Мадрида победили су Еибар на гостовању са 2:0 (0:0) у мечу 17. кола шпанске Примере.

Фудбал 07.01.2017 | 19:00
„Јорганџије“ су оствариле девети тријумф у сезони и налазе се на четвртом месту на табели са 31 бодом, док је Еибар везао и четврти меч без победе и заузима осмо место са 23 бода.

Екипа Дијега Симеонеа је до сва три бода дошла уз доста муке, у првом делу игре домаћи тим био је бољи ривал.

Атлетико је до вођства стигао у 54. минуту преко Нигеса који је постигао погодак из офсајда. Луис је убацио лопту у казнени простор са леве стране, а на снимку се видело да је стрелац гола био у недозвољеној позицији, испред противничке одбране.

Коначан резултат поставио је Гризман у 74. минуту, после дуплог паса Гамеиром и тако прекинуо голгетеск пост од три месеца.