Реал без двојице ВАЖНИХ играча у "Пиониру"!

Црвеној звезди биће олакшан посао, утолико што стрелци 15,7 поена (збирно) неће бити у саставу. Ипак, опоравио се Рендолф, шансу ће добити Дончић.

Кошарка 22.12.2016 | 14:45
Реал без двојице ВАЖНИХ играча у "Пиониру"!
Кошаркаши Реал Мадрида супротставиће се Црвеној звезди вечерас од 19 часова без Рудија Фернандеза (31, 196) и Јонаса Мачијулиса (31, 198).

Први, заједно са супругом Хелен Линдес, очекује рођење детета, па га је тренер Пабло Ласо поштедео пута у Београд.

Други има незгодну повреду колена због чега нико у "краљевском клубу" не жели да ризикује и излаже га напорима у "Пиониру".

С обзиром на то да се опоравио Ентони Рендолф, који је пропустио претходне три утакмице, у састав Реала ускочиће само 13. играч, Дино Радончић, који је с вршњаком Луком Дончићем већ изразио узбуђење због утакмице пред 7.200 навијача.

Ласо, који је остао без Фернандезових 8,6 поена, 2,9 скока и 3,7 асистенција, односно Мачијулисових 7,1 поен и 2,6 скокова, говорио је у суперлативу о "Пиониру" и београдској публици.

"То је историјски павиљон европске кошарке. Људи су тамо потпуно уз свој тим и Црвена звезда додатно 'порасте' пред својом публиком. У таквом сценарију, приморан си да пружиш фантастичну партију како не би 'испао' из утакмице. Они играју чврсто и добри су у шуту за три поена, али ми се надамо да ћемо Божић дочекати са још једном победом", рекао је Ласо.

Извор: мондо.рс

Коментари / 0

Оставите коментар