Видео: Робинсонова Тwиттер еуфорија!
Партизанов Американац пратио је меч против Стелмета на свом лаптопу, а потом поделио радост са навијачима на друштвеним мрежама.
Кошарка 21.12.2016 | 14:15
У уторак увече је еуфорично прославио победу над Стелметом у Пољској (81:80 након продужетка), којој није могао директно да допринесе, пошто је због болести остао у Београду.
Осим њега, на пут нису кренули ни тренер Александар Џикић, капитен Новица Величковић, Михајло Андрић и одавно повређени Ђорђе Мајсторовић.
"Одавно нисам био овако срећан и узбуђен због победе. Велика победа, човече! Морам сада да се смирим и вратим на спавање", написао је на Тwиттеру, објаснивши после да му је температура спала, али да и даље кашље и има главобољу.
"Прошли смо много тога ове сезоне. Сви у тиму смо блиски, тако да са саиграчима делим бол, а нарочито задовољство. Чак и ако нисам са њима".
Робинсон се смејао радовању Стефана Бирчевића непосредно по завршетку утакмице, као и поређењу Адина Врапца са Стефом Каријем, након што је репрезентативац Босне и Херцеговине шутирао тројке 3/3, а укупно из игре 6/6, укључујући кош за победу.
"Верујемо у сваког играча и зато ћемо бити упамћени као добар тим када се све ово заврши. Сваки пут неко други може да буде херој", нагласио је Френк Робинсон.
Црно-бели су са скором 6-4 на путу ка "нокаут" фази ФИБА Лиге шампиона, док им у АБА лиги до краја године предстоје окршаји са МЗТ Скопљем и Цибоном, у којима ће бранити друго место на табели.
Партизан је до сада остварио 11 победа и три пораза и за корак је испред Цедевите, Цибоне и Будућности.
Извор: мондо.рс
Коментари / 0
Оставите коментар