Прецењен или најбоље што тржиште нуди? За Родригеса 90.000.000!

Чак и више него што га је Реал платио!

Фудбал 21.12.2016 | 16:30
Прецењен или најбоље што тржиште нуди? За Родригеса 90.000.000!
Светске кладионице моментално су реаговале. Манчестер јунајтед је сада тек други фаворит, Пари Сен Жермен и Манчестер Сити трећи и четврти. Јер фудбалском чаршијом проширила се прича да је Роман Абрамович  већ упаковао Хамеса Родригеза као новогодишњи поклон за Челсијевог тренера Антонија Контеа!

Плавци ће, наиме, у јануару остати без Оскара, који се за 62.000.000 фунти, односно око 74.000.000 евра, сели у Кину, тачније у Шангај СИПГ Андреа Вилас-Боаса. Конте је већ тражио да му се доведе замена, а како је у првих шест месеци на Стамфорду оставио сјајан утисак - тим је убедљиво први на табели Премијер лиге - газда Роман се изгледа потрудио да му доведе још бољег играча.

Немојмо да заборавимо, Хамес је пре само две и по године био у групи најистакнутијих играча на Мундијалу у Бразилу, имао је и одличну дебитантску сезону у Мадриду, али су га потом повреде успориле, да би се у систему Зинедина Зидана једноставно изгубио. Са друге стране, Родригезу је тек 25 година и мало је тако потентних фудбалера који су доступни на фудбалском тржишту.

Свесни су тога и у Краљевском клубу, па би према писању Мирора Челси могао да се докопа Колумбијца само ако исплати чак 75.000.000 фунти, односно 90.000.000 евра! Чак 15.000.000 више но што га је Реал платио Монаку.

Звучи превише, али ако на Оскару узмеш 74.000.000 шта је ових 16.000.000 преко за играча какав је Хамес?

Конте га је желео још летос, Реал тада није дао зелено светло. Колумбијац је сада изузетно незадовољан, питање је само да ли ће га Мадриђани пустити имајући у виду тешку повредуГерета Бејла.

Извор: моззартспорт

Коментари / 0

Оставите коментар