Кога брига за прво мјесто? Реалу право прече куповине на Борусијине асове!
У питању су Обамејан, Дембеле и Вајгл!
Фудбал 10.12.2016 | 19:00
У питању су, наравно, Пјер-Емерик Обамејан, Усман Дембеле и Јулијан Вајгл.
Наравно, то не значи да ће било ко од њих тројице заиста и завршити на стадиону “Сантјаго Бернабеу“, али је у вечери у коме је Борусија резултатом 2:2 освојила бољу стартну позицију пред жреб Краљевски клуб стављен у пол позицију за потписе поменутог трија. Наиме, Борусија неће дозволити ниједном од поменуте тројице играча да промени средину пре но што о интересовању потенцијалних купаца обавести Реал.
Није ово ништа ново. Примера ради, прошлог лета Борусија је Реалу ставила до знања да је Манчестер Сити пикирао Илкаја Гундогана пошто је знала да се Флорентино Перез раније интересовао за врсног везисту. Трансфер у Енглеску озваничен је тек кад је Реал одговорио рекавши да неће у Дортмунд послати контрапонуду.
Међутим, Обамејан је одавно у тефтеру Реаловог спортског сектора, а од недавно се у Мадриду занимају и за Дембелеа и Вајгла. Млади су, добри и врло инересантни Краљевском клубу. Није тајна - Обамејан ће пре или касније свакако завршити на Бернабеу.
Извор: моззартспорт

Коментари / 0
Оставите коментар