Федерер одложио повратак на терен за јануар!

Швајцарски тенисер Роџер Федерер отказао је учешће у ИПТЛ лиги и одложио повратак на терен за следећу годину.

Тенис 07.12.2016 | 12:45
Федерер одложио повратак на терен за јануар!
Федерер, који није играо од полуфинала Вимблдона и пораза од Милоша Раонића, неће играти због „неизвесности“ у вези са овогодишњим издањем ИПТЛ.

Очекује се да ће освајач 17 гренд слем титула бити спреман за Аустралијан опен, што ће бити његов први турнир.

Организатори овог несвакидашњег такмичења суочавају се са великим финансијским проблемима – све је мање врхунских играча који се одазивају, а последња је отказала Серена Вилијамс.

„Имали смо много изазова ове године, али се надамо да ћемо их превазићи. Због тренутне финансијске ситуације и несигурношћу трошења новца, морао сам да се обратим Роџеру и Серени и објасним им како стоје ствари“, рекао је оснивач ИПТЛ лиге Махеш Бупати.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар