И Ђорђе Деспотовић будући "Змај"?! Не бих имао ништа против!

Бивши нападач Црвене звезде Ђорђе Деспотовић, који је голом против АПОЕЛ-а донио побједу Астани у Лиги Европе, не би имао ништа против да добије позив селектора Босне и Херцеговине Мехмеда Баждаревића.

Фудбал 01.12.2016 | 19:30
И Ђорђе Деспотовић будући "Змај"?! Не бих имао ништа против!
Млади фудбалер, који је рођен у Лозници и има двојно држављанство БиХ и Србије јер му је мајка из Зворника, признао је "ЕуроБлиц"-у да се нада позиву селектора "змајева" у будућности.

"Играо сам за све младе селекције Србије, али не бих имао ништа против да ме позову у репрезентацију БиХ јер имам двојно држављанство. У обје селекције је јака конкуренција у нападу, а на мени је да наставим са вриједним радом и доказивањем у Астани, па ће ваљда дои и тај позив селектора", рекао је Деспотовић бањалучком дневнику.

У каријери је поред казахстанске Астане и Звезде, наступао за Спартак из Суботице, белгијски Локерен, Жеитсу и Каират, одакле је почетком сезоне дошао у Астану.

Извор: мондо.ба

Коментари / 0

Оставите коментар