Бејл под упитником за "Ел класико"?!
Један од најважнијих фудбалера Реала у уторак је замењен због повреде скочног зглоба.
Фудбал 23.11.2016 | 18:30
Велшанин је у мечу 5. кола Лиге шампиона против Спортинга замењен у 58. минуту, а разлог је старт Себастијана Коатеса, после кога се неко време отежано кретао и онда одлучио да ипак изађе.
"Више је уврнуо скочни зглоб, него што је ударен. Морамо да сачекамо и видимо какав је тачно проблем. Наш медицински тим ће га детаљно прегледати у среду или четвртак", рекао је тренер Зинедин Зидан.
Пред "краљевићима" су у наредних недељу дана две релативно лаке утакмице, по једна у Примери и Купу краља, а у суботу 3. децембра игра се "Ел класико" на Ноу Кампу и за сада се Бејлов наступ на великом дербију може ставити под благи упитник.
Четири дана касније у Мадрид стиже Борусија Дортмунд, на меч који ће решити питање победника Ф групе Лиге шампиона. "Милионери" су тренутно први са два бода више.
Извор: мондо.рс

Коментари / 0
Оставите коментар