Волтерс: Сви ми вјерују, али још се привикавам
Кошаркаш Црвене звезде Нејт Волтерс рекао је да је његова екипа против Арманија остварила важну победу у Евролиги.
Кошарка 18.11.2016 | 18:15
"Ово је добра победа, посебно после тешких путовања. Одиграли смо добро против доброг тима, ово је велика победа за нас. Морамо да наставимо напорно да радимо и да покушавамо да победјујемо. Саиграчи и тренер имају поверења у мене, морам још мало да се привикнем на нови клуб. Покушавам да урадим све што могу да помогнем екипи. Драго ми је што сам овде, сви су до сада били сјајни према мени", рекао је Волтерс новинарима у Београдској арени.
Амерички кошаркаш рекао је да му је драго што је коначно одиграо добру утакмицу.
"Први пут играм Евролигу, то је квалитетно такмичење, све утакмице су тешке. Имамо још много тога да урадимо, морамо да наставимо да радимо напорно, идемо утакмицу по утакмицу. Имам велика очекивања од себе, покушавам да помогнем екипи без обзира да ли сам у тиму, имамо добре играче и навијам и са клупе. Добро је што сам погодио неке шутеве, морам да наставим да тренирам, а покушавам да обавим свој део када ми се укаже прилика", додао је он.
Кошаркаш Звезде Стефан Јовић рекао је да је његова екипа одиграла одлично у одбрани.
"Велика победа над великим тимом. Сви знамо какву смо етапу имали пре ове утакмице, имали смо само једн тренинг опоравка, без адекватног скаутинга противника. Било је много ствари, али успели смо да одиграмо добру, тврду утакмицу, да спустимо Армани на шездесетак поена, што је за њих испод сваког нивоа с обзиром да постижу преко 90. Показали смо да живимо одбране и кад тако играмо све екипе имају проблем против нас",рекао је Јовић.
Он је додао да је од првог заједничког тренинга знао да је Нејт Волтерс добар играч.
"Када је дошао Нејт рекао сам да се ради о заиста добром играчу и да ће бити велико појачање, драго ми је што је то показао. Треба имати стрпљења за сваког странца, а посебно за Американца, а како време буде одмицало биће све бољи", рекао је Јовић.
Звезда сада има скор од по четири победе и пораза, а Јовић је рекао да жали због пораза у Казању.
"Сви смо тамо играли лоше и на крају нисмо успели да одбранимо последњи напад, а да смо могли да бирамо да испадне овако, сви бисмо оберучке прихватили", додао је Јовић.
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар